پايگاه خبري سي.آي.ان«سين» شبكه خبري سينماي ايران اخبار هنر و سينماي ايران وجهان : تلاشمان بر اين است تا جشنواره اي آبرومند برگزار كنيم
جمعه، 9 بهمن 1394 - 12:41 کد خبر:1042
مدير كاخ جشنواره فيلم فجر گفت: سعي كرديم قابليت هاي مركز همايش هاي برج ميلاد را شناسايي كنيم و آنها را به خدمت بگيريم تا يك جشنواره آبرومند برگزار كنيم. به همين دليل تلاش مي كنيم فضايي متفاوت، شاد و جذاب به وجود بياوريم.

به گزارش شبكه خبري سي آي ان، بهروز غريب پور درباره كارهاي انجام شده در كاخ جشنواره فيلم فجر گفت: ارسال اخبار به رسانه هاي مختلف، انجام گفت و گوها، پذيرايي از مهمانان جشنواره و... همه از اتفاقاتي است كه در كاخ جشنواره رخ مي دهد. در كنار همه اين اتفاقات بايد فضايي توام با آرامش وجود داشته باشد كه پديد آوردن اين فضا از وظايف مدير كاخ جشنواره است.
 
وي افزود: بنابراين سعي كرديم قابليت هاي مركز همايش هاي برج ميلاد را شناسايي كنيم و آنها را به خدمت بگيريم تا يك جشنواره آبرومند برگزار كنيم. به همين دليل تلاش مي كنيم فضايي متفاوت، شاد و جذاب به وجود بياوريم.
مدير كاخ جشنواره فيلم فجر سي و چهارم در خصوص پوشش مهمانان حاضر در كاخ جشنواره گفت : ما از سال هاي دور در سنت خودمان اين فرهنگ را داشتيم كه اصطلاحا لباس پلوخوري مان را براي مهماني ها بپوشيم. بنابراين طبيعي است يكي از جنبه هايي كه مي تواند به كاخ جشنواره چهره متفاوتي ببخشد، پوشش شركت كنندگان است.
 
وي ادامه داد: به دليل اينكه در سال هاي گذشته روندي نداشتيم كه با شركت كنندگان در خصوص پوشش شان صحبت كنيم، ممكن است اعمال آن تبديل به يكسري نقدها، نظرها و مقابله كردن ها شود و درنهايت جشنواره فيلم فجر را زير سوال ببرد.
 
غريب پور با تاكيد بر اين كه تابع نظر دبير جشنواره خواهد بود بيان كرد: اگر جشنواره فيلم فجر در اين باره مجوزي به ما دهد از مهمانان تقاضا مي كنيم تا با لباس مرتب، منظم و زيبايي بيايند ولي فعلا در اين رابطه اقدامي نكرده ايم. هر چند كه يكي از آرزوهايم اين است كه اين اتفاق بيافتد.
 
وي در ادامه توضيح داد: هر بار كه براي ديدن اپرايي به كشورهاي اروپايي مي روم آن چيزي كه فوق العاده نظرم را جلب مي كند اين است كه مردم از يك ماه پيش به لباسي كه مي خواهند در آن شب بپوشند فكر مي كنند. در حال حاضر در تالار فردوسي هم كه اپرا اجرا مي كنم همين روند وجود دارد و كساني كه براي ديدن اپرا مي آيند حتي اگر يك دست لباس داشته باشند، تميز و نظيف حاضر مي شوند.
 
مدير كاخ جشنواره فيلم فجر سي و چهارم عنوان كرد: به نظرم اين نشان دهنده احترام متقابل است. اميدوارم شاهد احترام متقابل مهمانان جشنواره فيلم فجر به جشنواره باشيم.