تلکس پايگاه خبري سي.آي.ان«سين» شبكه خبري سينماي ايران اخبار هنر و سينماي ايران وجهان: «بوفالو» به دو جشنواره رقابتي بين‌المللي راه يافت
شنبه، 1 اسفند 1394 - 14:13     کد خبر: 1130

فيلم سينمايي «بوفالو» به كارگرداني كاوه سجادي حسيني به بخش رقابتي جشنواره هاي ( Tiburon film festival سانفرانسيكو ) و ( Silk Road film festival دوبلين ) راه يافت
به گزارش شبكه خبري سي آي ان، پانزدهمين جشنواره بين‌المللي فيلم تيبورن (TIFF) هر سال به منظور فراهم آوردن درك عميق‌تري از جهان و فرهنگ‌هاي گوناگون آن از طريق رسانه فيلم و سينما و نمايش آثار برتر در تاريخ ۸ تا ۱۵ آوريل ۲۰۱۶ در سانفرانسيسكو آمريكا برگزار مي‌شود و همچنين جشنواره بين‌المللي فيلم « Silk Road جاده ابريشم » كه فيلم‌هاي سينمايي، كوتاه، مستند، انيميشن را به رقابت مي‌گذارد از ۱۸ تا ۲۲ مارس در شهر دوبلين ايرلند برگزار خواهد شد كه فيلم « بوفالو » در اين جشنواره ها به رقابت با ديگر آثار خواهد پرداخت.
 
فيلم سينمايي «بوفالو» دومين ساخته كاوه سجادي حسيني است كه پرويز پرستويي، سهيلا گلستاني، هومن سيدي و پانته‌آ پناهي‌ها، سيامك اديب و .... در آن به ايفاي نقش پرداخته اند.
 
در خلاصه داستان اين فيلم آمده است : شكوفه و پيمان زوج جواني هستند كه مرتكب دزدي شده‌اند و به بندر انزلي مي‌روند تا شخصي را ملاقات كنند غافل از اينكه طمعشان پرخطر است.

برگشت به تلکس خبرها