تلکس پايگاه خبري سي.آي.ان«سين» شبكه خبري سينماي ايران اخبار هنر و سينماي ايران وجهان: اگر به عربده‌كشي‌هاي متحجران در رسانه ملي معترضيد، راي بدهيد
سه شنبه، 4 اسفند 1394 - 14:41     کد خبر: 1145

حسين پاكدل مي‌گويد اگر گچ‌‌مغزها ميدان مي‌يابند و منافغ ملي را به مخاطره مي‌اندازند، خوش‌فكرها را به ميدان بفرستيم.
به گزارش شبكه خبري سي آي ان، بازيگر «برف روي كاج‌ها» مردم به شركت در انتخابات تشويق كرد. او در اين رابطه متني را منتشر كرد.
 
پاكدل در اين‌باره نوشت: «اين مثل را شنيده ايد كه فلانى گاه از در دروازه رد نمى شود ولى از سوراخ سوزن رد مى شود. حالا حكايت ماست. ملت ما نشان داده خيلى وقت ها از روزن كوچك يك سوزن باريك چنان عبور مى كند كه جهان را به حيرت مى‌اندازد. عين دوم خرداد هفتاد و شش، و انتخابات سال نود و دو.
 
خلاصه اگر معترض روندِ موجوديم. اگر از عربده‌كشي‌هاي گوشخراشِ اندكي متحجر در رسانه ملي، جرايد فرمايشي و مجامع رسمي نگران و ناراحتيم. اگر گچ‌مغزها ميدان مي‌يابند و منافع كلانِ ملي را به مخاطره مي‌اندازند، خوش‌فكرها را به ميدان بفرستيم. اگر مي‌بينيم در مسير تدبيرها و اميدها سنگ مي‌بارند تا سرمايه‌هاي ملي را در هياهو غارت كنند. اگر به بهانه قانون دلسوزان شجاع و اهل خرد را از دم درو مي‌كنند تا رقابت و رفاقت بي معنا ‌شود، راهي جز اين نداريم كه با اتكا به قانون و از طريق صندوق آرا اعلام نظر كنيم. شك نكنيد تأثير دارد. بسيار هم تأثير دارد. حتى اگر به اندازه عبور از روزن سوزنى باشد.»

برگشت به تلکس خبرها